0216 494 07 74
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Forbo Pvc Zemin Kaplama

07 Mayıs 2018
854 kez görüntülendi
Forbo Pvc Zemin Kaplama

Çeşitli özel alanlarda kullanımı bulunan farklı yapıdaki zemin kaplamalardan bir tanesi de forbo olarak bilinmekle birlikte forbo pvc zemin kaplama modellerimiz geniş kapsamlı hizmet sağlamamızı beraberinde getirmektedir. Çok fonksiyonlu olan spor salonları ve çocuklar için düzenlenmiş oyun salonlarında çokça tercih edilen forbo yapılı zemin kaplamalarında birtakım hususlar ön plana çıkmaktadır. Heterojen PVC döşeme malzemesi kullanılmanın yanı sıra aynı zamanda üst katmanı da PVC yapılıdır. Bundan dolayı geniş bir koruma alanı sağlamakla birlikte kullanıcı güvenliğini de üst düzeyde tutabilmektedir. Firmamız tarafından gerçekleştirilen hizmetlerden olan forbo PVC zemin kaplama işlemlerinde farklı renkler kullanılabilirken daha ziyade açık renk olması önerilmektedir.

Ürünler 4.3 veya 6.0 mm kalınlıklara sahiptir. Ayrıca ergonomik kullanım bakımından değerlendirildiğinde zeminin esnek olması sakatlanma riskini azaltmaktadır. Ayrıca spor salonlarının vazgeçilmezi olan forbo pvc zemin kaplama sayesinde dayanıklılık gücü de yükseltilmektedir. Firmamız ekipleri tarafından talep edilmesi durumunda hızlı bir şekilde kaplama yapılırken belirli bir esneme payı bırakılırken süpürgelik ve birleşim alanlarının dikkatli olmasına özen gösterilmektedir. Ayrıca zeminin düz bir hale getirilmesinin ardından işlemlere başlamaktayız. Bunun için tümsekli durumların pürüzsüz hale getirilmesi için AB standartlarına sahip malzeme kullanımı sağlamaktayız. Ayrıca olası çukurlu alanlarında doldurma işlemini ekiplerimiz kısa süre içinde halletmektedir. Ardından yapılan renkli kaplama çalışmalarının ölçülere uygun olabilmesi sağlanırken arzu edilmesi durumunda 3D efektlerde oluşturabilmekteyiz.

Gerekli teknolojik olanaklara sahip olmamızdan dolayı ek koruma veya görsel anlamda benzersiz hususların sağlanmasında firmamız tercih edilmektedir. Yapılacak işleyişlerde mekânın büyüklüğü ve sahip olduğu zemin özellikleri belirleyici olurken işlemlerimizi çok kısa bir süre içinde bitirebilmek için planlı çalışmamız yeterli olmaktadır. Kurumsal firma olmanın gerekliliklerini sağlarken aynı zamanda uygun ödeme koşullarına sahip makul fiyatlı seçeneklerimizden faydalanabilir, forbo pvc zemin kaplama hizmetlerimizden yararlanarak spor ya da oyun salonlarınızı oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda sahip olunan yoğunluğa göre de zeminin çok daha katmanlı olabilmesi, ek koruma imkânın mümkün olabilmesi gibi durumları da kazandırmaktayız. Esnek yapılı zeminin aynı zamanda kolay temizlenebilir olması da maliyetsiz kullanımı imkanlı hale getirmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara
Yol Tarifi