0216 494 07 74
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Gerflor Pvc Zemin Kaplama

07 Mayıs 2018
812 kez görüntülendi
Gerflor Pvc Zemin Kaplama

Günümüzde ev ve işyerlerinin vazgeçilmez ihtiyacı şüphesiz zemin kaplamadır. Gerflor pvc zemin kaplama oldukça kullanışlı kaplama çeşitidir. Hijyenik olması, kir ve tozları yüzeyde bırakması özelliği sebebi ile çok tercih edilmektedir. Birçok deseni ve rengi içinde barındıran bu malzeme firmamız tarafından uygun fiyatlara hem satılıp hem de uygulanmaktadır. Uygulama sırasında önceliğimiz sizin beklentilerinizi ve taleplerinizi karşılamaktadır. Kolay uygulanabilen ve pratik kullanıma sahip bu zemin kaplamalar uzun yıllar sorun çıkmadan kullanılabilir. Kolay temizlenmesi de özellikle ev hanımlarının ev işleri için ayırdığı zamanı minimum seviyeye indirmektedir. Hangi mekân için isterseniz isteyin size en iyi hizmeti sunabileceğimizden emin olabilirsiniz. Gerekli bilgi ve deneyime sahip firmamız beklentilerinizi standartların üzerinde karşılayacak ekipman ve çalışana sahiptir.

Yaşam alanlarınızı daha konforlu bir hale getiren gerflor pvc zemin kaplama dayanıklı olması ile bilinir. Sektörümüzde en çok tercih edilen zemin kaplamalar gerflor markadır. Size sunduğu ve sunacağı birçok avantaj hayatınızı kolaylaştırma hususunda işinize yarayacaktır. Birçok farklı tasarıma sahip olan bu malzeme pek çok ortam için tercih edilebilir boyuttadır. Malzeme hammadde gereği kesinlikle üzerine dökülen sıvıyı içine çekmeyip yüzeyde bırakır. Bu da uzun yıllar küf ve rutubetlenme sorununu ile karşılaşmamanıza olanak sağlar. Yaşam alanlarınızdan tutun da ofisinize kadar döşetebileceğiniz bu malzeme ortamı daha şık ve modern bir hale getirmeye yeter.

Hijyen önemli olduğu alanlar; okul, hastane ve diğer alanlarda gerflor pvc zemin kaplama tercih edilmektedir. Antibakteriyel yapısı sayesinde içerisinde mikroba benzer hiçbir zararlı maddeyi barındırmaz. Her alanda çekinmeden kullanabilirsiniz. Üzerine dökülen herhangi bir leke temiz bir bez ile kolaylıkla çıkabilir. Leke tutmayan, lekeyi kolaylıkla belli eden bu kaplamalar birçok avantajı da beraberinde getirmektedir. Kısacası zemin kaplamayı tercih etmeniz için birçok nedeninizin olduğunu asla unutmamalısınız. Firmamız zemin kaplama konusunda yılların verdiği bilgiyi de deneyimlerine katarak müşterisini memnun etmeyi amaçlar. Her müşterimizin beklentisini karşılayabilen bu zemin kaplama yeni yapılan binalarda olmazsa olmazdır. Yapıların daha modern görünmesini sağlayan albenisini arttıran bu kaplamalar firmamız tarafından en iyi şekilde döşenmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara
Yol Tarifi