0216 398 71 94
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Heterojen Pvc Zemin Kaplama

04 Ocak 2018
923 kez görüntülendi
Heterojen Pvc Zemin Kaplama
Bizi Değerlendirin

Heterojen pvc zemin kaplama suya rutubete ve temizlik kimyasallarına dayanma mukavemeti yüksek kullaısı rahat bi üründür. Bu kaplama ile zeminlerde estetik görünüm sağlanması ve yerde dayanma mukavemeti oldukca yüksektir, Heterojen pvc uygulandıktan hemen sonra zemine uygulana bilen ve 72 saat sonra ise istenildiği gibi yıkana bilir.

Heterojen pvc zemin kaplama yere uygulandıktan sonra herangi bir cilaya gereksinim duymadan uzun yıllar ilk günkü özelliğini korumakta, bu kaplama türünde dikkat edilmesi gereken bazı unsurlar vardır öncelikle uygulama burda anlatmak istediğim malzemenin yapışması değil yapışma aşamasına gelene kadar zmindeki şapın durumu alanın sıcaklığı, zeminin nemi, yada zemine yeni atılmış olan şapın süresi bunlar pvc kaplama için çok önemlidir.

Pvc zemin kaplamaları kendi araların da sınıflara ayrılmakta dır,. Heterojen pvc bunlardan yanlızca biridir bu kaplamayı diğerlerinden ayıran en önemli özellik trafiği yoğun olan mekanlarda kullanılması haricin de parke ve taş görünümlü desenleri ile konutlarda kullanılması antibakteriyel yapısı sayesin de zemin de herangi bir kir leke barındırmaz. Temizliği kolay ve temizlik maddelerinden etkilenmez.

Heterojen Pvc kullanı alanları Okul, Hastahane, Ofis, Shovrom, Kreş, Kütüphane vb. Alanlarda kısacası yaya trafiğinin yoğun olduğu mekanlarda gönül rahatlığı ile kullana bilirsiniz. Zemine uygulanırken malzemenin tamamının düz ve pürüssüz zemine yapıştırmak gerekir bu yapıştırma sıradan düz mala ile ve yapıştırıcı ile olmaz bu malzemeye özel yapıştırıcı ve taraklı mala kullanılmalıdır, kaplama tamamlandıktan sonra ise ekyerleri sıcak kaynak makinası yardımı ile malzemenin renginde kaynak kordonu kullanılmalıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
error: Content is protected !!
Hemen Ara
Yol Tarifi