0216 398 71 94
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Homojen Pvc Zemin Kaplama

04 Ocak 2018
826 kez görüntülendi
Homojen Pvc Zemin Kaplama
Bizi Değerlendirin

Homojen pvc zemin kaplama bana göre diğer zemin kaplamalarına göre hem kullanım hemde diğer özellikleri göz önünde bulundurularak tan ilk sırada yer almakta dır. Bu zemin kaplama malzemesi heterojen ve konuttipi minefloye göre üzerinde filim tabakası olmayan deseni kendi et kalınlığında olan baştan aşşağı bütün bir üründür ilk zemine uygulama yapıldıktan sonra direk kullanıma hazır üzeri cilalı bi üründür. Uzun yıllar dayanması çok basit deforme olmaması bu ürünü tercih sebebleri arasın da dır. Evlerimizdeki masif parkeler gibi yıllar sonra üzeri temizlenip cila uygulaması yapılarak tekrar ilk günkü görünümüne kazanılan bir üründür.

Homojen pvc zemin kaplama zemine nasıl uygulanır? Bu soru anlatması basit fakat uygulaması oldukca meşakatli bir iştir kesinlikle uzman kişi ve kuruluşlar tarafın dan yapılmalı öncelikle zemin ile ilgili gereksinimlerden bahsediyim zemin tesviye şapı yardımı ile pürüssüz düz bir yüzey haline getirilmesi gerekmekte, Şapın nemini tamamen atması gerekmekte bazı firmalar üzerini civi ile cizerek tamam diyorlar kesinlikle yanlış özel nem ölçer cihazlarla nem kontrolu yapılmalıdır. malzeme yapısı gereği kalın olduğundan sıradan taraklı uspatula kullanılmamalıdır, kesinlikle bu malzemeye göre olan ıspatula ve yapıştırıcı kullanılmalı  bu şartlar oluştuğu takdirde uygulamaya başlanılabilmeli uygulama esnasın da duvarlara dönüş isteniyorsa önce onlar uygulanmalı ve malzemeye hazır hale getirilmeli daha sonra ölçülerinde kesilen malzeme yere yapıştırılıp kalmışsa baloncukların alınması gerekmekte sonra uzun kenarlar kesilip keplerin altınakonulmakta.

Homojen yer döşeme malzemesinin özellikleri yapısı gereği mekandaki tozu kendi üzerine çekerek stabil bir ortam oluşturmakta özellikle ameliyathane ve sörver odası gibi elektronik aletlerin yoğun kullanıldığı alanlarda tercih edilmekte ve antistatik olarakda uygulana bilmekte dir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
error: Content is protected !!
Hemen Ara
Yol Tarifi