0216 494 07 74
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

İstanbul Yer Döşeme Firması

30 Nisan 2019
192 kez görüntülendi
İstanbul Yer Döşeme Firması

İstanbul Yer Döşeme Firması,Zeminlerin hem kullanım durumlarını arttıran hem de çok daha estetik bir yapıya sahip olabilmesini sağlayan Pvc zemin kaplama işlemlerinde lider olma yolunda ilerleyen firmamız geniş renk ve desen olanakları bulundurmaktadır. Arzu edilen tüm isteklerin karşılandığı zemin kaplamalarında çok daha dayanıklı ve ergonomik modellerde uygulanabilmektedir. Deneyimli ekip kadrosuna sahip olan teknik destekli firmamız AB standartlarına sahip olan kaliteli malzemeleriyle ev veya ofislerinizin zeminlerini kaplayabilir, çok daha uzun ömürlü olarak kullanmanızı beraberinde getirebilir. Sizlerde firmamızla irtibat kurarak kaplamalar konusunda bilgi alabilir, uygun ödeme koşullarını ve makul fiyat aralıklarını öğrenebilirsiniz.

PVC zemin kaplama işlemlerinde ince işçilik gerekli olurken ekiplerimiz tarafından tüm hususların yerine getirildiği görülmektedir. Garantili olarak sağlanan işlemlerde zeminin düz bir hale getirilmesi önem taşımaktadır. Bunun için pürüzlü yerlerin düzeltilmesi yapılırken çukur alanlarda doldurulmaktadır. Farklı malzemelerin kullanımı söz konusu olurken aynı zamanda tüm unsurların doğru bir biçimde uzanması da gereklidir. Firmamız tarafından sunulan Yer Döşeme  aşamalarına başlamaktayız. Hızlı ve planlı işlem yapısından dolayı haftalarca çalışılmasına gerek olmadan zemin kaplamaları sağlamaktayız. Bununla birlikte ölçüleri doğru bir şekilde alınan döşemelerin yerleştirilmesinde de yıpranma olmaması gereklidir. Aksi durumda açılma ya da yırtılma olabilmektedir. Kaliteli malzemelerle yapıştırılarak kenar bölümleri düzeltilmektedir.

Anti bakteriyel olmasından dolayı insan sağlığına hiçbir riski bulunmayan pvc zemin kaplama başta ev odaları olmak üzere ofisler, okullar, hastaneler ya da mağazalarda kullanılabilmektedir. Çok uzun yıllar kullanılmasının yanı sıra aşınması ya da kısa süre içinde yıpranarak şişme göstermesi söz konusu olmamaktadır. Yürüme anında ses çıkarma ya da suya karşı da ciddi soruna sahip olmaması da tercih edilmesinde rol oynayan özelliklerindendir. Yıllardır pvc zemin kaplama ve döşeme işlemleri gerçekleştiren firmamız tüm imkanlarıyla sahip olunabilecek kaliteyi sizlere sağlamanın haklı gururunu yaşamaktadır. Yer Döşeme hizmetlerinde öne çıkan firmamız aynı zamanda sahip olduğu teknolojinin etkisiyle de işlemlerinde kusursuz performans göstermektedir. Bundan dolayı az maliyetle yüksek kaliteye ulaşılmasını sağlamaktayız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara
Yol Tarifi