0216 494 07 74
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

İthal Pvc Yer Döşeme

15 Şubat 2020
51 kez görüntülendi
İthal Pvc Yer Döşeme

İthal Pvc Yer Döşeme,Dekorasyonun önemli bir parçası olan zemin döşeme ile mekanlar hem estetik ve şık görünüme kavuşurken hem de sağlıklı ve dayanıklı hale dönüşmektedir. Beton zeminler üzerine uygulanan zemin döşemeleri sadece görsellik değil ortamda ısı ve ses yalıtımı da sağlamaktadır. Ancak zemin döşeme alternatiflerinin çok fazla olması nedeniyle ihtiyacınız doğrultusunda en iyi ve en kaliteli yer döşemeleri ürünleri arasından seçim yapmanız gerekmektedir.
Zemin döşeme seçiminizi kolaylaştırmak ve doğru yer döşeme ürününü tespit edebilmeniz için bu yazımızda sizlere, en çok tercih edilen zemin döşemelerinden kısa kısa bahsetmek istiyoruz.

Özellikle ev, ofis, hastane ve okullarda sıklıkça tercih edilen İthal Pvc Yer Döşeme, kolay uygulanabilir, kolay temizlenebilir, antibakteriyel ve sağlıklı olması ile dikkat çekmektedir. Ağır kimyasal temizleyicilere karşı dayanıklı ve uzun ömürlü olan PVC yer döşemeleri, her mekana uygun çok fazla desen seçeneği sunmaktadır. Taş görünümlü, ahşap görünümlü hatta ana okullarına uygun desenleri ile ekonomik zemin döşeme imkanı sunan PVC zemin döşeme ısı ve ses yalıtımına da katkı sağlamaktadır.

İthal Pvc Yer Döşeme seçenekleri

Ticari alanların zemin döşeme seçenekleri arasında ilk sıralarda yer alan İthal Pvc Yer Döşeme dayanıklılığı, şık görünümü ve temizliğinin kolay olması nedeniyle tercih edilen çevre dostu bir üründür.
Zemin döşeme seçiminde ihtiyaçlarınız ve beklentilerinizi ön plana alarak en doğru seçimi yapmanız gerekmektedir. Aksi taktirde beklentinizi karşılamayan zemin döşeme nedeni ile hem para hem de zaman kaybı yaşayabilirsiniz. Zemin döşeme konusunda uzman kişiden bilgi ve destek alarak doğru ürünü bulabilirsiniz.

İthal Pvc Yer Döşeme m2 Fiyatları

PVC Yer döşemeleri içerisinde hem kalitesi hem de ekonomik fiyatları ile en çok tercih edilen markalar arasında yer alan Pvc yer kaplama m2 fiyatları zemin kaplama yapılacak alanın özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.
Pvc yer kaplama, ürünün kalitesi, kalınlığı ve işçilik ücretlerinin dahil olup olmamasına göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu nedenle Pvc zemin kaplaması m2 fiyatı alındığında işçilik ücretinin dahil olup olmadığı mutlaka sorulmalıdır.
İthal Pvc Yer Döşeme ile Uygulanacak Mekan Arasında ki İlişki

İthal Pvc Yer Döşeme çeşitli kalınlıklarda, kalite ve desenlerde satışa sunulmaktadır. Uygulanacak mekanın özelliklerine göre uygun Mineflo yer döşemesinin seçilmesi gerekmektedir. Ev ve ofisler de daha ince Mineflo tercih edilirken, okul ve kreşlerde orta kalınlıkta, yoğun geçişlerin olduğu hastane, alışveriş merkezi gibi yerlerde ise daha dayanıklı ticari tip pvc zemin kaplaması tercih edilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara
Yol Tarifi