0216 494 07 74
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Kaymaz Pvc Zemin Kaplama

04 Mayıs 2018
1 kez görüntülendi
Kaymaz Pvc Zemin Kaplama

Hem iç hem de dış mekanlarda güvenle kullanılabilen zemin kaplama çeşitlerinden biri de kaymaz pvc kaplamalardır. Bu kaplama malzemesi daha çok fabrikalar, okullar, mağazalar, taşımacılık yapılan işletmeler tarafından kullanılır. Kaymaz PVC zemin kaplama farklı renk ve desen seçenekleri içerdiği için dekoratif olarak da her türlü mekana uyumludur. Ayrıca uygulandıkları alanlarda doğal bir görünüm yaratırlar. Bu tür zemin kaplamalarının bir diğer önemli özelliği ise dayanıklı olmalarıdır. Kullanım sırasında meydana gelebilecek darbeler karşısında yıpranma oranları çok düşüktür.

Kaymaz Zemin Kaplama Nerelerde Kullanılır?

Kaymaz PVC zemin kaplama yoğun hareket olan ve güvenliğin esas olduğu bütün alanlarda kullanılabilir. Özellikle spor salonları, eğlence mekanları gibi insan hareketliliğinin fazla olduğu yerlerde bu ürün tercih edilerek kayma, düşme ve sakatlanma riskleri en aza indirilebilir. Toplu taşıma araçları, üretim yapılan tesisler, alışveriş merkezleri, ofislerde de bu ürünler kullanılabilir. Alttan ısıtma olan zeminlere de bu ürünün uygulaması rahatlıkla yapılabilir. Merdivenler de ve engelli geçişlerinin olduğu alanlarda da kaymaz yer kaplamaları kullanılarak güvenlik önlemlerinin artması sağlanabilir. Bu zemin kaplaması güvenli olduğu kadar temizlenmesi kolay ve dayanıklı bir üründür. Kir, toz ve mikrop tutmaz. Asit ve temizleyiciler gibi kimyasal malzemelere karşı mukavemetleri yüksektir. Bu nedenle hastane, laboratuvar gibi yerler için de uygundur. Yüksek trafiğe rağmen uzun süreler kullanma imkanı vardır. Kaymaz PVC zemin kaplama bu özellikleri nedeniyle anti bakteriyel bir yapı da gösterir. Dolayısıyla hijyen sağlama konusunda da yardımcı olur.

Kaymaz PVC zemin kaplama uygulamasına geçilmeden önce zeminin kontrolünün yapılması gerekir. Düzgün olmayan zeminlere yapılan kaplamalar doğru sonucu vermez. Bu nedenle öncelikle zemin aksaklıklarının düzeltilmesi gerekir. Eğer zemin ahşap veya betonsa tesviye şapı kullanarak uygun hale getirilmesi sağlanır. Firmamız zemin kaplamaları konusunda geniş ürün seçeneklerine sahiptir. İsteğe ve uygulama yapılacak mekanın özelliklerine göre ürün seçimi yapma şansınız vardır. PVC kaplama denildiğinde akla gelen tek renk, sıkıcı malzemeler yerini artık daha dekoratif seçeneklere bırakmıştır. Böylece zemin kaplamaların tasarıma uygun seçilmesi şansı da doğar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara
Yol Tarifi