0216 494 07 74
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Laminat Parke

06 Ocak 2018
963 kez görüntülendi
Laminat Parke

Laminat parke ahşap görünüme sahip bir zemin kaplama malzemesi olup montajı yapıldıktan sonra direk kullanıla bilmekte diğer ahşap zemin kaplamalarına oranla dört bitarafı kilitli sistem olduğu için bir başka yere montajı uygundur günümüzde kalın ve derzli laminat parke uygulaması ile zeminlere farklı görünümler sağlamakta temizliği kolay olan bu ürün kansörejen madde içermemekte laminat parke uygulanacak alan rutubetten kurtulmuş ve ıslak olmamalı laminat parke uygularken zemine şilte yada strafor konularak uygulamaya başlanmalı uygulama yaparken esneme paylarını parkenin dört bi tarafından bırakmamız gerekir aksi takdirde sıkışma sonun da şişer ve dişleri zarar görür laminat parke tamiri de basittir deforme olmuş parcayı söküp yenisini koymak basittir.

Laminat parke fabrika çıkışı kullanıma hazır olduğundan herangi bir silim yada cila uygulama gerekmemekte temizliğini ahşap temizleme malzemeleri yada boş duru suyla yapmak parke için daha uygundur bazı müşteriler aşırı ıslak sildikleri için parkelerde zamanla araların da açmalar meydana gelir bunun kesinlikle sebebi aşırı nemli temizlendikleri için dir.

Laminat parke kendi aralarında sınıflara ayrılmakta 23, 31  ve 32 sınıf 23 ve 31. Sınıflar  konutlarda insan trafiğinin az olduğu mekanarda kullanılan 32. Sınıf ise ofis, nüre ve işyerlerinde kullanılan üründür burada rakamlar yükseldikce malzemenin darbelere karşı direnci de yükselmekte laminat oluşma şekli ise 3 aşamadan oluşur. Yapısı gereği ısıya, suya, darbeye direnç gösterebilmesi ve ilk zemine uygulandıkdan sonra hemen kullanılması güneş, sigara, sandalye ve mobilya ayaklarına tam direnç gösteriyor ve cizilmesi zor olan bir üründür.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
error: Content is protected !!
Hemen Ara
Yol Tarifi