0216 494 07 74
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Lvt Pvc Zemin Kaplama

04 Mayıs 2018
1 kez görüntülendi
Lvt Pvc Zemin Kaplama

Son yılların en moda zemin kaplama malzemesi olarak bilinen lvt pvc zemin kaplama firmamız tarafından sunulan hizmetler arasındadır. Gerekli ekip ve işçilik desteklerinin yanı sıra teknolojinin nimetlerinden faydalanılmasını da beraberinde getiren LVT her zaman için farklı bir görünümün ortaya çıkarılmasında kullanılmaktadır. Lüks Vinil Karosu olarak da açılımı yapılan zemin kaplamada ahşap, taş, seramik, granit, deri ya da parke görünümlerine sahip olabilir, farklı kalınlıkları bulunan ilginç özel ebatlara sahip zeminler yaratabilirsiniz. Fiyatları itibariyle maliyetli olsa da çok daha estetik görünümler için ilk tercih olmaya devam etmektedir. Firmamızla iletişime geçerek gerekli tüm özelliklere sahip lvt pvc zemin kaplama işlemleri yaptırabilir, bilgi alabilir ve sahip olunan mekanlara göre tercihlerde bulunabilirsiniz. Geniş yelpazeli renk ve görünüm imkânı bulunmasının yanı sıra firmamız tarafından sunulan çeşitliğin yüksek olması da görsel anlamla birlikte kullanışlı kaplamalarının ortaya çıkarılmasında rol oynamaktadır.

Firmamız tarafından yapılan lvt pvc zemin kaplama hizmetlerimizden arzu ettiğiniz modelleri seçebilir, ofislerinizde veya mağazalarınızda kullanabilirsiniz. Oteller, konferans salonları, banka şubeleri, çeşitli kurumların binaları ve sinema-tiyatro salonlarıyla fuar alanlarında bu tarz zemin kaplama kullanılmaktadır. Trend olmasından dolayı 2018 yılında da çokça tercih edilen kaplamalar aşınmalara karşı dayanıklıdır. Çok fazla kullanılması durumunda dahi hiçbir problem olmadığı gibi aynı zamanda zeminde döşeme olmaksızın kullanımı kısa süre içinde ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Küçük alanlarda yüzer sistem uygulaması yeterli olurken aynı zamanda postit vari halı yapıştırıcısıyla da işlemler tamamlanmaktadır.

Laminat parkelere göre çok aşırı kullanımı dahi hiçbir sorun yaratmazken aynı zamanda ses çıkartmamaktadır. Rahatsız etmeyen bir tarza sahip olan lvt pvc zemin kaplama işlemlerimizde tüm malzemelerimiz üstün kalite sunmaktadır. Aynı zamanda istenilen zamanda kolay bir şekilde çıkarılabilir veya bir başka zemin kaplama kullanımı olabilmektedir. Son olarak üstünde bulunan aşınmazlık tabası da çok uzun yıllar bakıma gerek olmadan kullanılabilmesine yardımcı olmaktadır. Firmamız tarafından yapılan zemin kaplama modellerinden olurken çok daha şık ve estetik tercihleriyle istediğiniz alanlarda kullanabilir, garantili bir şekilde tercih edebilirsiniz. Seramik ya da mermer malzemelerin yanı sıra granit kullanımlarımızda bulunmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara
Yol Tarifi