0216 494 07 74
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Otel Halısı

02 Mayıs 2018
460 kez görüntülendi
Otel Halısı

İnsanlar gittikleri her yerde kendi ev konforunu bulmakta istemektedir. Seyahat eden insanlar için otellerde konaklama sırasında otel halısı bu anlamda büyük önem taşımaktadır. Bu modellerin kullanım alanı gereği ise belli özellikleri sağlamak gerekmektedir. En önemli özelliklerden birisi; nem tutmama özelliğine sahip olunması gerekmektedir ki nem tutmaması ile birlikte ortamda da nem olmamaktadır. Halının, alev almaz özellikte olması ise ikinci aranan nitelik olarak söylenebilmektedir. Otellerde insan yoğunluğunun fazla olduğu düşünüldüğünde modellerin kolaylıkla kirlenmeyecek, renklerinin de solmamasına özen göstermek gerekmektedir. İlk anın çok önemli olduğu bilinen bir gerçek olmakta bu neden ile görsellik hizmet sektöründe birinci kıstas olarak kabul edilmektedir. Otele giriş anından, genel kullanımlarından odaya kadar renk ve desen seçimi azami önem taşımakta, genel dekorasyonu yansıtan model seçimlerine ağırlık verilmesi gerekmektedir. Halı kullanımlarında belki de dikkat edilmesi gereken başka bir nokta ise mobilya ayak izlerinin halıya çıkmaması ve bu şekilde benzer darbelere dayanıklılığı olmaktadır. Sayılan tüm bu kıstaslar doğru ve kaliteli bir işin ortaya çıkmasını sağlamakta ve birinci sınıf kalite modelleri satışa çıkmaktadır.

Sosyal alan olarak yoğun kullanıma sahip yerler oldukları için daha özel modeller kullanılmaktadır. Başka bir nedeni ise oteller daha geniş alanlara sahip oldukları için normal halılar ihtiyaca cevap verememektedir. Bu sebep ile kaplanacak zemin ile ilgili uygun ebatlarda otel halısı üretmek gerekmektedir ki firmamız, sektördeki uzun sürece varlığı ile deneyimlerini kazanmış ve bu deneyimler ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Birçok farklı renk ve desen çeşidi ile müşterisinin karşısına çıkan firmamız; model ve desenlerde görsel şölendeki mükemmelliği sağlamak adına her zaman son model teknolojik makineler ile üretimini tamamlamakta ve müşterilerine sunmakta, çekici desenler ile farklılık yaratmaktadır. Otel halısı ürünlerimizin hepsi yüksek kaliteli standartlarda olmakta ve en uygun şekilde dizayn edilerek müşterilerinin beğenisine sunulmaktadır. Fiyatlar ise desen, ebat ve kullanılan malzeme kalitesi gibi pek çok özellik bakımından değişkenlik göstermektedir. Kaliteden ödün vermeden en uygun ekonomik şartlarda halı üretimine dikkat edilmektedir. Birim veya genel fiyat verilmesi için firmamız ile iletişime geçilmesi gerekmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
error: Content is protected !!
Hemen Ara
Yol Tarifi