0216 494 07 74
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Parke Altı Kotlu Şap

02 Mayıs 2018
614 kez görüntülendi
Parke Altı Kotlu Şap

Zemin döşemesinde en sık kullanılan parkelerin, zeminde düz terazide durabilmesi için, kilit sistemlerinin zarar görmemesi için, ara boşluklarının düz kot da olması için  düz ve kotunda zemin olması gerekmektedir. Bu yüzden zeminlere parke altı kotlu şap uygulaması yapılması gerekmektedir. Düz ve kotunda zeminler üzerine yapılan parkeler çok daha dayanıklı olur ve görünümü uzun yıllar ilk günkü gibi düzgün olur. Bu işlemi yapmak için lazer ve pullama yapılmaktadır. Pullama işleminden sonra şap uygun kıvamda hazırlanıp zemine uygulanır.  Şapın kıvamının ayarlanması çok önemlidir. Cıvık yada katı olmamalıdır. Aksi halde işimizi zorlaştıracaktır.

Firma olarak yıllardır parke altı kotlu şap uygulamasın da yaptığımız yenilikçi çalışmalar ve profesyonel ekip ve ekipmanları ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.  Kot ölçer, lazer ve pul ihtiyaç duyulan malzemelerdir. Temizlenmiş zeminde kotlama yapmak için lazer ile ölçüm yapılır ve kot farkları hesaplanır. Bu tespitin sonrasında 50 cm de bir  pullama işlemi yapılarak zemin kotlama yapılır. Kotlama yapıldıktan sonra da uygulanacaktır şap seçilir, her zemine farklı katkı malzemeleri kullanılarak hazırlanan şaplar uygulanmalıdır. Santim yükseldikçe katkı malzemeleri de değişir. Bu hususa çok dikkat etmek gerekir.

Parke Altı Kotlu Şap yapılırken özen gösterilmesi gereken bazı detaylar vardır. Bunların başında ise elbette şap karışımı hazırlanırken içine karıştırılacak olan katkı malzemelerinin ayarlanmasıdır. Parkelerinizin dayanıklı ve ilk günkü gibi düzgün olması için yapılan şap uygulamasının da çok düzgün ve ince işçilikle yapılması gerekir. Zeminlerinize parke altı kotlu şap yaptırırken bizden en iyi hizmeti ve fiyatı alırsınız. Ev, ofis , dükkan fark etmez. Hemen bizimle irtibata geçin ve işinin ehli çalışanlarımız ile aradığınız hizmeti sizi üzmeden verelim. Parke altı kotlu şap uygulaması yapılan zeminlerde oluşacak kusursuz düzlük sayesinde, masa ve sandalye gibi mobilyalarınız da esnemeden düzgün bir görünüme sahip olacaktır. Unutmayın ki parke yapılacak zemin kotunda ve terazisinde olmalıdır.  Daha esnek, daha uzun ömürlü ve daha estetik zeminler için firmamız tüm imkanlarıyla hizmetinizdedir. Internet sitemizden yada telefon ile bize ulaşıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara
Yol Tarifi