0216 494 07 74
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Plastik Zemin Kaplama

03 Ocak 2018
2 kez görüntülendi
Plastik Zemin Kaplama

Plastik zemin kaplamalar günümüzde çok fazla tercih edilmektedir. Bunun pek çok sebebi vardır. Plastik zemin kaplama avantajları çok fazladır. Her şeyden önce plastik zemin kaplamaların anti bakteriyel özellikleri bulunmaktadır. Bu sebeple üzerinde canlı mikroorganizmalar barınamaz ya da üreyemezler. Bu da plastik zemin kaplamaların hijyenik olmasını sağlamaktadır. Hijyenin ön planda olduğu okul kreş hastane gibi mekanlarda tercih edilmelerinin en önemli sebebi budur. Bir diğer özelliği ise anti statik olmasıdır. İnsan vücudunda bile durgun elektrik bulunmaktadır. Statik elektrik bazı elektrikle çalışan hassas cihazların bozulmalarına sebep olabilir. Bu yüzden fabrika laboratuvar gibi elektrikli cihazların çok olduğu yerlerde tercih edilmektedir.

Plastik zemin kaplama temizliği de oldukça kolaydır. Temizliği kolay olduğu için uzun saatler uğraşmak zorunda kalmazsınız. Böylece zamandan da tasarruf etmiş olursunuz. Plastik zemin kaplamalar her renk ve desende bulunmaktadır. Böylece yaptıracağınız mekana uygun renk ve desenleri kolaylıkla seçebilirsiniz. Plastik zemin kaplamalar nem ve rutubet yapmaz. Leke tutmaz. Bu sebeple kolay kolay kirlenmezler. Bu da çok önemli avantajlarından bir tanesidir. Plastik zemin kaplamaların yüzeylerinde küf ve mantar oluşumu görülmemektedir. Kaydırmaz özelliğinden dolayı özellikle spor salonlarında tercih edilmektedir.

Plastik zemin kaplama ekonomiktir. Bütçenizi sarsmadan dilediğiniz mekana uygulatabilirsiniz. Ayrıca çok dayanıklıdır ve sağlamdır. Bu sebeple bir kere yaptırdığınız zaman uzun yıllar problem yaşamadan kullanabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara
Yol Tarifi