0216 494 07 74
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Pvc Döşeme Fiyatları

08 Ocak 2018
2 kez görüntülendi
Pvc Döşeme Fiyatları

PVC döşemelerini beş başlık altında inceleyebiliriz. Laminat parke, PVC rulo, suni çim halı , dinarsu halı. PVC döşeme fiyatları bu başlıklar altında değişmektedir. Laminat parkenin metre karesi on sekiz türk lirası ile başlar ve bu fiyat metrekaresi otuz altı türk lirasına kadar çıkmaktadır. Bu fiyatın gösterdiği değişiklik malzeme sınıf farkına göre değişmektedir.

PVC döşeme fiyatları alt başlıkları halinde değişiklik gösterirken  bu başlıklar da kendi aralarında değişiklik gösterir. PVC rulo fiyatları, metrekaresi on üç türk lirası ile başlar ve metrekaresi kırk altı türk lirasına kadar çıkabilir. Fiyatı ,PVC rulonun kaynaklı ve ya konuta göre olup olmaması ile değişiklik göstermektedir. Dinarsu halı, metrekaresi yedi buçuk türk lirası ile başlayıp, metrekaresi yirmi dokuz türk lirasına kadar çıkabilmektedir. Bu fiyat, halıfleks veya çelik olmasına göre değişebilmektedir. Suni çim fiyatları, metrekaresi on üç türk lirası ile başlayıp, metrekaresi yetmiş dokuz türk lirasına kadar çıkabilmektedir. Fiyat değişikliği, elegant majestik, belise,kıvırcık olmasına göre değişiklik gösterebilir.

PVC döşeme montaj fiyatları ise metrekaresi üç buçuk türk lirası ile başlayıp, metrekaresi sekiz türk lirasına kadar çıkar. Yapılacak işçiliğe göre bu fiyatlar daha da fark gösterebilir. Bu konu temizlik sektörüne kadar yansımıştır. Mesela suni çimi temizlemek kıvırcık ruloyu temizlemekten daha kolaydır. Suni çim temizliği kıvırcık ruloya göre daha ucuzdur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara
Yol Tarifi