0216 494 07 74
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Pvc Parke Fiyatları

08 Ocak 2018
4 kez görüntülendi
Pvc Parke Fiyatları

PVC zemin kaplamalar son zamanlarda oldukça popülerdir. Bunun sebebi pek çok avantajının olmasıdır. PVC parkeler anti bakteriyel özellik göstermektedir. Yani yüzeylerinde hiçbir canlı organizma yaşayıp çoğalamaz. Bu da zemin kaplamaların hijyenik olmasını sağlamaktadır. Bu sebeple temizliğin ve hijyenin ön planda olduğu okul kreş hastane gibi yerlerde daha çok tercih edilmektedir. Bir diğer özelliği ise anti statik olmasıdır. Durgun elektrik insan vücudunda bile bulunmaktadır. Statik elektrik elektrikle çalışan bazı hassas cihazları olumsuz etkilemektedir. Bu sebeple laboratuvar ve fabrika gibi elektrikli cihazların çokça bulunduğu mekanlarda daha çok tercih edilmektedir. PVC parke fiyatları da oldukça uygundur.

PVC zemin kaplamaların temizliği de oldukça kolaydır. Temizlikle saatlerce uğraşmak zorunda kalmasınız. Böylece zamandan tasarruf etmiş olursunuz. Renk ve desen kartelası da oldukça geniştir. Bu sayede yaptırmak istediğiniz ortama uygun renk ve desenleri kolaylıkla seçebilirsiniz. PVC emin kaplamalar homojen ve heterojen zemin kaplamalar olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Heterojen zemin kaplamalar cila gerektirmez. Yapısı katmanlar halindedir. Homojen zemin kaplamaların özellikleri her yerinde aynıdır. Aşınma dayanımı oldukça yüksektir. Bu sebeple insanların kalabalık olduğu yerlerde daha çok tercih edilmektedir. Kaydırmaz özelliğinden dolayı spor salonlarında da tercih edilmektedir. PVC parke fiyatları çok ekonomiktir

PVC parke fiyatları hesaplı olduğu için bütçeniz sarsmadan rahatlıkla yaptırabilirsiniz. Sağlam ve dayanıklı olduğu için uzun yıllar sorun yaşamadan kullanabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara
Yol Tarifi