0216 494 07 74
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Pvc Yer Kaplama m2 Fiyatları

28 Aralık 2019
47 kez görüntülendi
Pvc Yer Kaplama m2 Fiyatları

           Pvc yer kaplama m2 Fiyatları

PVC Yer döşemeleri içerisinde hem kalitesi hem de ekonomik fiyatları ile en çok tercih edilen markalar arasında yer alan Pvc yer kaplama m2 fiyatları zemin kaplama yapılacak alanın özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Pvc yer kaplama, ürünün kalitesi, kalınlığı ve işçilik ücretlerinin dahil olup olmamasına göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu nedenle Pvc zemin kaplaması m2 fiyatı alındığında işçilik ücretinin dahil olup olmadığı mutlaka sorulmalıdır.

Pvc yer kaplama Fiyatları ile Uygulanacak Mekan Arasında ki İlişki

PVC yer döşemeleri çeşitli kalınlıklarda, kalite ve desenlerde satışa sunulmaktadır. Uygulanacak mekanın özelliklerine göre uygun Mineflo yer döşemesinin seçilmesi gerekmektedir. Ev ve ofisler de daha ince Mineflo tercih edilirken, okul ve kreşlerde orta kalınlıkta, yoğun geçişlerin olduğu hastane, alışveriş merkezi gibi yerlerde ise daha dayanıklı ticari tip pvc zemin kaplaması  tercih edilmektedir.

Dayanıklılık ve kalite mekana göre belirlenmekte bu da Pvc yer kaplama m2 fiyatları üzerinde mutlaka etkili olmaktadır.

Yoğun Geçişli Alanlarda Pvc zemin kaplama m2 Fiyatları

Yoğun geçişlerin olduğu hastane, alışveriş merkezi gibi yerlerde uygulanacak olan  yer döşemesi daha dayanıklı olması açısından Pur yüzey olanı tercih edilmelidir. Kalınlığı ve dayanıklılığı sayesinde dışarıdan gelen darbelere karşı daha dirençli olacaktır. Hastane, alışveriş merkezi gibi alanlarda kullanılacak olan yer döşemesi için Pvc yer kaplama m2 fiyatları diğerlerine göre daha yüksek olacaktır. İnternet üzerinde ki PVC zemin kaplama satış fiyatları incelendiğinde 45 TL fiyat civarında satıldığı görülmektedir.

Okul ve Kreşler İçin Akustik yer kaplama m2 Fiyatları

Okul ve kreşler için üretilmiş özel desen ve renklere sahip yer döşemeleri, Akustik kalınlıkta olup, çocukların üzerinde rahatça oynayabileceği ve herhangi bir düşmede vücutlarını darbelerden koruyacak yumuşaklıkta tercih edilmektedir. Kreş ve okullarda kullanılan Akustik yer kaplama m2 fiyatları 55 TL civarındadır.

Ev ve Ofisler için Mineflo m2 Fiyatları

Ev ve ofislerde tercih edilen ve konut tipi zemin kaplamaları olarak satışa sunulan Mineflo zemin kaplaması, diğerlerine nazaran daha ince olmaktadır. Konut ya da ofis için yeterli derecede ses ve ısı yalıtımı sağlayan ve 2 mm kalınlığa sahip olan ürünün Mineflo m2 fiyatları için internet de inceleme yaptığımızda 30 TL civarında satıldığı görülmektedir.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara
Yol Tarifi