0216 494 07 74
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Pvc Zemin Kaplama Firması İstanbul

28 Kasım 2019
13 kez görüntülendi
Pvc Zemin Kaplama Firması İstanbul

Pvc Zemin Kaplama Firması İstanbul,birinci sınıf Yüksek performanslı, oldukça sağlam kalite ve zarif tasarıma sahip ürünleri sunmaktadır.

Öncelikli olarak pvc zemin kaplama nedir, ne işe yarar, yeterince kullanışlı mı bunları irdelemekle işe başlayalım. Bu tür zemin kaplamaları mekanı olduğundan daha şık göstererek ortama farklı bir hava katar. Kullanış kısmına gelecek olursak temizliği oldukça kolay olan bu döşemeler iç ve dış mekanların vazgeçilmez unsurlarından olmaktadır. Özellikle üzerinde fazla hareketin olduğu alanlarda kullanımı gün geçtikçe artmaya devam etmektedir.

İç mekan tasarımlarında kullanılan sert yapısı ve darbelere olan direnci ile okul, hastane, spor yapılan alanlarda sıra dışı tasarımlar ile hem görsel anlamda tercih edilirken hem de çabuk yıpranmamaktadır. Bu özellikleri ile fazla talep gören kaplama çeşidine her gün yeni renk ve desenler eklenmeye devam etmektedir. Döşeme yapılacak mekânın uygun olup olmaması önceden denetlenmelidir. Etüt çalışmasının önemli olduğu bu uygulama da zeminin gösterişi bu etüt çalışmasına bağlıdır.

Anti bakteriyel olma ve tozları içine hapsetme özelliği ile hastanelerde kullanım oranları artmakta ve sağlığın önemli olduğu vurgulanan pvc zemin kaplama her alanda kullanılmaya uygunluk gösterir. Renk seçeneği zengin olan kaplamalar ile evlerde de kullanım olanağı sunulmuştur. Sadece taş ve parke seçeneğinden çıkartılmış olan ve farklı tasarımlarla evlerin büyüsüne renk katılan ortamlar her geçen gün artmaya devam etmektedir. Genellikle evlerde taş ve ahşap desenli tarzlar kullanılarak dikkat çekilmektedir.

Pvc zemin kaplama günümüzde oldukça popülerdir. Bu kadar popüler olmasının pek çok sebebi vardır. Her şeyden önce temizliği oldukça kolaydır. Kendinizi yıpratmadan ve zamandan tasarruf ederek temizliğinizi yapabilirsiniz. PVC zemin kaplamalar anti bakteriyeldir. Bu sebeple bu yüzeylerin üzerinde hiçbir canlı organizma yaşayamaz ya da üreyemez. Bu da hijyenik olmasının sağlamaktadır. Hijyenik olduğu için özellikle hastane okul kreş gibi mekanlarda tercih edilir. Bir diğer özelliği ise anti statik olmasıdır. İnsan vücudunda bile bir miktar durgun elektrik bulunur. Elektrikle çalışan hassas cihazları bu elektrik etkileyebilir. Anti statik özellik bu elektriğin direkt toprağa geçmesini sağlar. Pvc Zemin Kaplama Firması İstanbul Fabrika laboratuvar gibi elektrikli cihazların çok olduğu yerlerde bu sebeplerden dolayı PVC zemin kaplama kullanılmaktadır.

 

PVC zemin kaplama homojen ve heterojen PVC zemin kaplama olmak üzere ikiye ayrılır. Heterojen PVC zemin kaplama için cila gerekmez. Katmanlı bir yapısı vardır. Kalınlığı yaklaşık 2 mm civarındadır. Homojen PVC zemin kaplama her yerde aynı özelliği gösterir. Aşınma dayanımı oldukça yüksektir. Bu sebeple trafiğin çok yoğun olduğu yerlerde kullanılır. Homojen PVC zemin kaplamalar eskimeye başladığı zaman tekrar cilalanarak yeni görünümü kazanır.

PVC zemin kaplama oldukça dayanıklıdır ve uzun ömürlüdür. Bir kere yaptırdığınız PVC zemin kaplamayı uzun yıllar hiçbir sorun yaşamadan kullanabilirsiniz. Aynı zamanda PVC zemin kaplamalar oldukça uygun fiyatlıdır.

PVC zemin kaplama kullanım alanları ev, ofis ve iş yerleri dışında hastane, kreş, sağlık ocakları, sinema, spor salonları, eczane, okullar, devlet daireleri ve daha birçok alanlarda tercih edilmekte ve kullanılmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara
Yol Tarifi