0216 494 07 74
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Taban Döşeme

07 Ocak 2018
2 kez görüntülendi
Taban Döşeme

Taban döşeme son zamanlarda tercih edilmektedir. Bu kadar popüler olmalarının sebebi estetik görünümleri kullanım kolaylığı ve uygulamasının kolay olmasıdır. Zemin kaplamaların pek çok çeşit ve modeli bulunmaktadır. Bu kadar fala çeşit ve modelin içinde iç mekanlara en uygun renk ve desenleri bulmak oldukça kolaydır. Taban döşemelerin pek çok avantajı vardır. En önemlilerinden bir tanesi anti bakteriyel olmasıdır. Anti bakteriyel özelliği sayesinde yüzeyinde canlı mikroorganizmalar yaşayamaz ya da üreyemez. Bu da hijyenik olmalarını sağlar. Bu sebeple hijyen ve temizliğin ön planda olduğu yerlerde tercih edilmektedir. Bir diğer özelliği ise anti statik olmasıdır. Statik elektrik insan vücudunda da bulunmaktadır. Durgun elektrik, elektrikli cihazların çoğunu olumsuz etkilemektedir. Hatta bozulmalarına sebep olmaktadır. Bu sebeple anti statik yer kaplamaları ile topraklanması gerekmektedir. Özellikle elektrikli cihazların imalatının yapıldığı yerlerde laboratuvarlarda anti statik yer kaplamaları tercih edilir.

Taban döşeme temizliği de oldukça kolaydır. Temizlikle uzun zaman uğraşmak zorunda kalmazsınız. Böylece zamandan da tasarruf etmiş olursunuz. Aşınma dayanımı oldukça iyi olduğu için insan trafiğinin yoğun olduğu yerlerde tercih sebebidir. Kaymaz özelliğinden dolayı spor salonlarında tercih edilmektedir. Su sızdırmama özelliği vardır. Kir ve leke tutmaz. Özellikle çocuklu aileler için oldukça uygundur.

Taban döşeme çeşitleri uygun fiyatlıdır. Bütçenizi sarsmadan istediğiniz mekana uygulatabilirsiniz. Sağlam ve dayanıklı oldukları için uzun yıllar sorun yaşamadan kullanılabilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara
Yol Tarifi