0216 494 07 74
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Tarkett Pvc Zemin Kaplama

04 Mayıs 2018
559 kez görüntülendi
Tarkett Pvc Zemin Kaplama
Bizi Değerlendirin

Uygulama alanı geniş ve uygulama yapılacak alana göre alternatif ürünlerin rahatça bulunabilmesinden dolayı tercih edilen Tarkett PVC zemin kaplama, dirençli olması nedeniyle de tercih edilir. İster evde ister iş yerlerinde, her türlü ihtiyaca göre bir çözüm mutlaka bulunur. Markanın bu kadar geniş çapta kataloğunun bulunmasının ana nedenlerinden biri uluslararası arenada zemin kaplamaları alanında çalışmasıdır. Tarkett ürünleri iç mekanlarda daha farklı bir bakış açısı getirmek adına tasarlanır.

Profesyonel mimarlardan kamu kurumlarına kadar geniş bir alanda kullanılan Tarkett PVC zemin kaplama ürünleri fonksiyonelliği ile de ön plana çıkar. Rulo PVC ve karo PVC şeklinde kaplama malzemeleri farklı amaçlar için kullanılabilir. Hastane ve klinik zeminlerinde daha temiz bir ortam sağlamak, kurumlarda daha resmi bir hava oluşturmak için bu Tarkett PVC zemin kaplama tercih edilebilir. Ofisler, mağazalar, spor salonları, restoranlar yüksek standartlarda ürünler ile zemin kaplama sorunlarına çözüm bulabilir. Bunlarla birlikte ev tipi ürünlerde çok çeşitlidir. Daha şık yaşam alanları oluşturmak için evlerde kullanılabilecek PVC zemin kaplama seçenekleri de dekorasyonun bütün detaylarına eşlik eder. Özellikle ev içi ortamlarda basıldığında verdiği yumuşaklık hissiyle de konfor sağlar. Bu ürünlerin uygulama aşamaları kullanım alanlarına göre ve altta bulunan zemine göre değişiklik gösterir. Ürünün daha dayanıklı olması ve uygulandığı zeminde düzgün görünmesi için talimatlara uygun bir döşeme yapılması gerekir. Doğru yapılan uygulama altta oluşacak küflenme sorununun da önüne geçer.

Tarkett PVC Zemin Kaplamaları Kolay Temizlenir

Her nerede kullanılırsa kullanılsın Tarkett PVC zemin kaplama kolay temizlenebilir ve hijyeniktir. Kolay uygulanır ve uzun süre dayanıklılığını korur. Modern, vintage, natural, optik efektli, tek renk ya da rengarenk kaplama ürünleri tek başına veya birbirleri ile kombine edilerek kullanılabilir. Mat ve canlı renkler arasında da seçim yapılabilir. Dileyenler şık, dileyenler eğlenceli veya elegan bir görünüm elde edebilir. Firmamız Tarkett PVC zemin kaplamaları konusunda da hizmet verir. Geniş ürün kataloğundan seçeceğiniz ürünlerle yaşam ya da çalışma alanlarınızda ihtiyacınız olan kaplama ihtiyacınızı çözebilirsiniz. Hem dayanıklı hem de görselliği yüksek ürünlerle mekanlarınız daha hoş görünür.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
error: Content is protected !!
Hemen Ara
Yol Tarifi