0216 494 07 74
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Yer Kaplama Malzemeleri

13 Ocak 2018
888 kez görüntülendi
Yer Kaplama Malzemeleri

Yer kaplama malzemeleri günümüzde çeşitlilik göstermektedir. Bu malzemelerin bu kadar popüler olmasının sebebi pek çok avantajlarının bulunmasıdır. En önemli avantajı anti bakteriyel olmasıdır. Anti bakteriyel özelliği sayesinde yüzeyinde hiçbir canlı organizma yaşayamaz ya da üreyemez. Bu da hijyenik olmasını sağlamaktadır. Bu sebeple hijyen ve temizliğin ön planda olduğu hastane kreş okul gibi mekanlarda daha çok tercih edilmektedir. bir diğer özelliği ise anti statik olmasıdır. İnsan vücudunda bile durgun elektrik bulunmaktadır. Statik elektrik bazı elektrikle çalışan hassas cihazları olumsuz etkilemektedir. Hatta bozulmalarına bile sebep olmaktadır. Bu yüzden elektrikli cihazların çok bulunduğu fabrika laboratuvar gibi yerlerde daha çok tercih edilmektedir.
Yer kaplama malzemeleri temizliği kolaydır. Uzun süre temizlikle uğraşmak zorunda kalmadığınız için zamandan da tasarruf etmiş olursunuz. Zemin kaplamaların renk ve desen kartelası da oldukça geniştir. Böylece uygulatmak istediğiniz yere uygun renk ve desenleri kolayca seçebilirsiniz. Yer kaplama malzemeleri küf ve mantar yapmaz. Bunun yanında su geçirmez neme ve rutubete sebep olmaz. Bazı yer kaplama malzemeleri kaydırmaz özelliğinden dolayı spor salonlarında tercih edilmektedir. Bazılarının da aşınma dayanımı oldukça yüksektir. Bu sebeple insan trafiğinin çok olduğu yerlerde kullanılır.
Yer kaplama malzemeleri oldukça uygun fiyatlıdır. Bu sayede bütçenizi sarsmadan istediğiniz her yere uygulatabilirsiniz. Sağlam ve dayanıklı oldukları için uzun yıllar sorun yaşamadan kullanabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
error: Content is protected !!
Hemen Ara
Yol Tarifi