0216 494 07 74
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Zemin Kaplama Pvc

23 Kasım 2019
24 kez görüntülendi
Zemin Kaplama Pvc

Zemin Kaplama Pvc,Günümüzde en çok tercih edilen eminlerdir. Tercih sebeplerinin başında Hijyenik olmaları Yer kaplama malzemesin Yanmaz özellikte olup poliüretan ile güçlendirilmiş saf PVC aşınmazlık tabakası ve mineral baskılı yüzeyi çizilmelere, lekelenmelere ve kaymaya karşı dirençli olmasıdır.

Dünya’ da kullanılan en çok ürün olan ve Avrupa’ da da aynı eş değerde kullanılan bir plastik türüdür Zemin Kaplama Pvc, Son zamanlarda da ülkemizde çok fazla kullanılmaya başlanmıştır. Tasarımcılarında en çok tercih ettiği modeldir linolyum. Estetik görünümünün yanında yapısının da sağlam olması, zemin kaplamayı daha da kullanılabilir hale getirmiştir. Ahşap ve parkelere bir elveda havasıyla son verdiren pvc onların tahtına hızlı bir şekilde oturmuştur.

Her türlü dış etkiye karşı sağlam dimdik yapısıyla da dikkat çeken kendi içerisinde de birçok türe ayrılmaktadır.Zemin Kaplama Pvc denilmesinin sebebi ise yangına ve yanıcı maddelere karşı olan dayanıklılığıdır. Her türlü tüketici tercihine karşı son derece açıktır. İstenilen renk ve ölçülerde arzu edilene göre uygulamalar yapılır. Ürün deformasyonun da ise bir kat cila uygulanması parlak ve eşsiz görünümü yeniden sağlaması için yeterlidir.

İç mekan tasarımlarında kullanılan pvc zemin kaplama, sert yapısı ve darbelere olan direnci ile okul, hastane, spor yapılan alanlarda sıra dışı tasarımlar ile hem görsel anlamda tercih edilirken hem de çabuk yıpranmamaktadır. Bu özellikleri ile fazla talep gören kaplama çeşidine her gün yeni renk ve desenler eklenmeye devam etmektedir. Döşeme yapılacak mekânın uygun olup olmaması önceden denetlenmelidir. Etüt çalışmasının önemli olduğu bu uygulama da zeminin gösterişi bu etüt çalışmasına bağlıdır.

Anti bakteriyel olma ve tozları içine hapsetme özelliği ile hastanelerde kullanım oranları artmakta ve sağlığın önemli olduğu vurgulanan pvc zemin kaplama her alanda kullanılmaya uygunluk gösterir.Zemin Kaplama Pvc Renk seçeneği zengin olan kaplamalar ile evlerde de kullanım olanağı sunulmuştur. Sadece taş ve parke seçeneğinden çıkartılmış olan ve farklı tasarımlarla evlerin büyüsüne renk katılan ortamlar her geçen gün artmaya devam etmektedir.

PVC Döşeme, yüksek ayaklı alanlara monte edilmiş plastikleştirilmiş PVC’den yapılmıştır. PVC döşeme, çok yönlü ve dayanıklı döşemedir. Çok çeşitli renklerde, dokularda ve desenlerde bulunur, su geçirmez ve uzun ömürlü olması ile bilinir. Bu döşeme tipi, ticari zemin kaplamalarının yanı sıra mesken kuruluşları için de en iyi çözümdür. Bakımı kolaydır ve mükemmel tasarımıyla bilinir. Tasarımlar, ahşap ve seramikten su, granit ve diğer çeşitli şekilleri taklit eden farklı tasarım ve renklerde renkli zemine kadar çeşitlilik gösterir.

Zemin Kaplama Pvc neme karşı dayanıklıdır ve tüm iklim koşullarına uyarlanabilir. Bu tip döşeme, aşırı sıcağa ve soğuğa karşı yalıtım sağlayan güçlü bir iç çekirdeğe sahiptir. Vinil zeminler sese, lekelere ve kir birikmesine karşı dayanıklıdır ve antialerjiktir. Temizlemesi kolay PVC döşeme, zemini lekelerden ve nemden koruyan çeşitli kaplamalarla birlikte gelir

Zemin kaplamalar günümüzde çok çeşitlilik göstermektedir. PVC zemin kaplamalarda bu çeşitler bir tanesidir. Bu kaplamaların pek çok olumlu özellikleri bulunmaktadır.

PVC kaplama’ların oldukça hijyenik olmasını sağlamaktadır. Bu sebeple PVC kaplamalar özellikle hastane gibi mekanlarda oldukça tercih edilmektedir,Anti statik özellik göstermesi de bir başka önemli özelliğidir.

İnsan vücudunda dahi statik yük bulunmaktadır,bu yük elektrikle çalışan bazı cihazları etkilemektedir,Bu sebeple fabrika laboratuvar gibi elektrikli aletlerin bulunduğu yerlerde de PVC zemin kaplamaları uygulanmaktadır. PVC zemin kaplamaların pek çok model ve çeşitleri bulunmaktadır,PVC zemin kaplama da bunlardan bir tanesidir.

Antibakteriyel oldukları için yüzeyinde hiçbir canlı form yaşayamaz ya da barınamaz, Özellikle hastanelerde Hijyen açısından oldukça tercih edilmektedir,Bir kere yaptırdıktan sonra uzun yıllar bir sorun yaşamadan kullanılabilmektedir,Avantajları saymakla bitmez  darbe dayanımı oldukça yüksektir,PVC zemin kaplama’lar su geçirmez ve leke tutmaz, Pvc zemin görselleri Granit,,Mermer,Poli desen ,Ahşap görünümlü ,cocuk odası ,anaokulu desenleri stoklarımızda mevcuttur, Zemin Kaplama Pvc ‘nin en önemli özelliği estetik ve fonksiyonelliği bünyesinde başarılı şekilde birleştirmesidir,çok geniş renk ve desen seçenekleri vardır , istenilen desen, logo ,bordür çalışması yapılmaktadır

Tüm ürünler yangın güvenliği, aşınma ve yıpranma, dayanıklılık ve ses yalıtımı için olağanüstü standartlara uygundur.Firmamız sürekli gelişen pazarın gereksinimlerini karşılamak için ürünlerin stoklarını güncellemektedir.

Zemin kaplama ürün gruplarında , Mineflo ,Linolyum,Marmelyum,Akustik Pvc zemin kaplama ,Antibakteriyel Pvc zemin kaplama Kaucuk zemin kaplama olarak ürünler mevcuttur.

Pvc zemin kaplama çeşitleri genellikle çok tercih edilmektedir,bunun sebepleri ise Yoğun kullanımlı alanlara uygun olması ve kaymaz ve Endüstriyel olması ,sağlık açısındanda kanserojen madde barındırması baş sebepleridir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara
Yol Tarifi